Menu Zamknij

O nas

Przyjechaliśmy tutaj na chwilę, a zostaliśmy na zawsze. Od początku wiedzieliśmy, że Polesie to miejsce niezwykłe. Dlatego zaczęliśmy marzyć… i wymarzyliśmy sobie nasz poleski dom. Naszą ostoję, do której będziemy mogli zaprosić Gości, by też zafascynowali się tą okolicą i podziwiali jej piękno. I dzięki Bogu udało się! Sprowadziliśmy drzewo i wybudowaliśmy dom, w którym teraz budujemy nasze szczęście. To długa historia, którą chętnie się podzielimy przy najbliższej okazji.

Nasza rodzina to:

Ania (żona i mama) z zamiłowania jest plastyczką kochającą przyrodę, słynie ze swojej gościnności, długich rozmów i pięknego uśmiechu, a do tego świetnie gotuje i piecze.

Grzegorz (mąż i tata) jest doktorem nauk o Ziemi, trenerem (szkoleniowcem) oraz doradcą z zakresu turystyki i rozwoju osobistego, a z pasji do sportu pełni funkcję Prezesa Klubu Sportowego Polesie Urszulin.

Trójka ukochanych dzieci – radość i duma szczęśliwych rodziców. Dwóch chłopców, jedna dziewczynka. Każde inne, każde wspaniałe, choć nie doskonałe.

Wspólnie tworzymy Agroturystykę Polesie – miejsce przyjazne i komfortowe! Lubimy to co robimy, dlatego robimy to z pasją i uśmiechem. Cały czas jesteśmy w kontakcie z naturą. Mamy nadzieję, że wkrótce poznamy się osobiście. Wszyscy razem i każde z nas z osobna zapraszamy na wypoczynek blisko przyrody, w sercu Poleskiego Parku Narodowego.